Radek Kapoun

Ostřílený manažer, který prošel mnoha pozicemi v různých tuzemských a zahraničních společnostech Vám představí služby BC LOGIA, a.s.

Dejte nám malou chvíli svého vzácného času a my Vám zjednodušíme chod Vaší firmy…

Nabízíme širokou škálu profesionálních poradenských služeb v oblasti informačních technologií, které pokrývají všechny aspekty vývoje softwaru, řízení projektů, vývoje databází, návrhu a vývoje webových aplikací a správy IT.

Neočekávejte od nás tisícistranné materiály, které čte pouze sám autor. Krátká účelná analýza a stanovení základních potřeb, to je to, co svým klientům chystáme. Postupujeme metodou „Parts to Parts“, což je osvědčená metoda postupných kroků, jejich zpětného vyhodnocování a postupování k cíli, dle pevně dané struktury.

Naši odborníci na poradenství v oblasti technologií a řízení mají v průměru více než 8 let technických zkušeností a pomáhají klientům řešit jejich nejdůležitější informační a technologické problémy.

Konzultace a analýza v oblasti technologií

Navrhujeme a případně i dodáváme (prostřednictvím našich partnerů) optimální hardwarovou a systémovou konfiguraci tak, abyste své peníze investovali účelně! Konfiguraci naplánujeme a pohlídáme, aby investice nebyla poddimenzovaná a systém tedy pracoval optimálně.

Poměr cena a výkon je základním ukazatelem úspěšnosti implementace.

Hardwarové zabezpečení

Stávající široká paleta produktů WinyX© nyní nabízí ucelený informační systém postavený na míru a dle potřeb organizací různých velikostí. Více jak 20ti letý vývoj, neustálá inovace, specializace a vědomosti našich vývojářů udělaly ze systému WinyX© unikátní systém, který používají
různé firmy v celé střední Evropě.

Dodávka aplikačního softwaru

Začněte plánovat vývoj softwaru na zakázku s námi! Je to vynikající příležitost získat úspěšný komerční produkt, který splňuje rozmanité potřeby uživatelů a liší se od běžného softwarového projektu. Než naši vývojáři přistoupí k vývoji systému, budete mít možnost prohlédnout si podobu svého budoucího řešení. Získáte možnost vylepšovat a testovat model vytvářeného systému v průběhu vývoje.

Pro potřeby našich klientů umíme vyvinout a naprogramovat jakoukoliv část aplikace tak, aby v těchto specializovaných agendách byly zapracovány speciální požadavky našich klientů.

Vývoj softwaru na zakázku

Navrhneme Vám takové změny ve firmě, které povedou k optimálnímu pracovnímu výkonu každého pracovníka. Nejdražším článkem procesu jsou vždy lidé, zároveň však jsou i článkem nejcenějším.

S tímto přistupujeme ke každé implementaci tak, aby byly zachovány znalosti a know-how pracovníků a zároveň došlo k nákladové optimalizaci lidských zdrojů.

Máme za sebou více jak 15 leté zkušenosti fungování ve firmách různého zaměření a velikosti

Organizační a pracovní optimalizace

Ve společnosti BC LOGIA zajišťujeme přesně takovou úroveň podpory, jakou potřebujete. Jakmile bude váš projekt spuštěn, zajistíme, aby zůstal bezpečný, funkční a aktuální díky průběžné podpoře a údržbě. Naši kvalifikovaní a proškolení pracovníci jsou připraveni poskytnout okamžitou pomoc s jakýmkoliv problémem, týkající se používání systému WinyX©.

Pomocí vzdálené správy řešíme desítky podnětů a ohlasů. Pomáháme co nejúčelněji využívat systém WinyX© a odstraňovat vzniklé problémy.

V okamžiku havárie umíme zaktivovat naše pracovníky tak, aby byl problém kategorie A, což je nejvyšší kategorie, odstraněn do 4 hodin od nahlášení. Ke komunikaci slouží propracovaný portál Zákaznického centra. Samozřejmostí jsou datové úpravy a opravy dle zadání klientů

Helpdesk – Zákaznické centrum

Propracovaný systém školení, a to jak úvodních tak pokračovacích zaručí, že personál bude přistupovat k systému kvalifikovaně a odborně.

Máme zpracovanou metodiku na základě dlouholetých zkušeností a nejnovějších didaktických postupů a metod. Školíme jak na místě u klienta, tak na našich pracovištích, či specializovaných učebnách.

Školení obsluhujícího personálu

Umíme připravit prostředí vašich sítí a serverů na aplikaci, tak aby vše probíhalo optimálně za co nejnižší náklady. Máme kolem sebe dostatečně velký a kvalifikovaný tým pracovníků, kteří si umí poradit i s těmi nejnáročnějšími technologiemi.

K samotné instalaci Vás nemusíme navštívit, stačí nám vzdálené připojení.

Operativně řešíme kolizní a problematické situace. Umíme flexibilně spolupracovat s Vašimi stávajícími, či budoucími správci sítí. Dokážeme tuto službu zajistit i v našem Cloudovém řešení tak, aby koncový zákazník měl WinyX© zcela bez starostí. Pro běh našich aplikací využíváme především systémy z široké škály rodiny produktů Windows, v šíři a verzích tak, jak jsou uváděny na trh.

Instalace systémového a aplikačního software