S více než třicetiletou historií v oblasti tvorby informačních systémů jsme se etablovali jako společnost, která poskytuje špičková řešení pro zákazníky všech velikostí. Naším portfoliem uživatelů jsou nejen menší společnosti s lokálním významem, ale také nadnárodní korporace, patřící k největším hráčům na evropském trhu.

Společnost BC LOGIA, a.s. zaujímá významné postavení v oblasti informačních systémů pro segment odpadového softwaru a municipální činnosti. Specializujeme se na vývoj a následnou implementaci našeho vlastního informačního systému WinyX© a jeho souvisejících derivátů. Toto specifické zaměření nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich zákazníků a poskytovat jim inovativní a přizpůsobitelná řešení.

S hrdostí pokračujeme v poskytování kvalitních informačních systémů, které podporují naše klienty v jejich každodenních operacích. Naše dlouhodobá přítomnost na trhu a spokojenost našich uživatelů nám slouží jako motivace ke stále se zlepšujícímu přístupu k poskytování služeb a inovativnímu vývoji softwarových řešení.”

Kdo jsme?

Jsme skupina inovativních a pozitivně smýšleních lidí. Dobrý mix invence a zkušeností. Nadšení i opatrnosti. Jsme WinyX© a děláme Vás silnější!

Toto vytváří nás, dlouhodobě etablovanou společnost, která se zaměřuje na poskytování kvalitních a přizpůsobitelných informačních systémů, abychom podporovali naše uživatele v jejich každodenním pracovním nasazení. Vždy hledáme cesty řešení a partnerství. To je naše vize.

Co jsme?

BC LOGIA, a.s. působí na trhu od roku 1990. Původní spolupráce se společností UNIS-VS, spol. s r.o. a Brnoconsult, s. r. o. vyústila roce 1996 v založení akciové společnosti BC LOGIA, a.s. se sídlem v Brně.

V roce 2011 jsme převedli naše aktivity na českém trhu na společnost BC LOGIA service, s.r.o. a na slovenském trhu na BC Logia SK a.s.

Později jsme založili BC Logia Polska, Sp. z o.o. pro obsluhu polských zákazníků.

Všechny společnosti v současnosti vyvíjí a implementují do národních prostředí celou škálu produktů informačního systému WinyX©. Jsme hrdí na náš zkušený tým a to, že patříme mezi významné výrobce na trhu informačních technologií.

Náš produkt WinyX© je výsledkem více než 30 let práce a inovací. Původní systém UniS Vs jsme transformovali do unikátního autorského řešení. Naši zkušení autoři a vysoce specializovaní specialisté jsou klíčovými faktory zajišťujícími naši úspěšnost.

Naši společnost vlastní čtyří fyzické osoby, které zároveň působí v managementu skupiny BC LOGIA, a.s., což nám zaručuje perspektivu a stabilitu.

Náš celkový cíl, jak je obsažen v našem mottu spočívá v tom, že prostřednictvím moderních technologií, znalostí ekonomiky a mnohaletých zkušeností, chceme posilovat naše zákazníky.

Jsme odhodláni inovovat a využívat moderních trendů k prospěchu vás – našich klientů.

Historie

BC LOGIA, a.s.

Je dynamická společnost působící v oblasti informačních technologií se zaměřením na odpadové hospodářství a municipální činnosti, s hlavním zaměřením na vývoj a provoz informačního systému WinyX©.

Partneři produktů WinyX©