Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

WinyX Envi

Představujeme Vám produkt WinyX envi z rodiny produktů WinyX. WinyX envi je rozdělen do několika modulů zpracovávajících úkony spojené s likvidací odpadů...

Jedná se o ucelený informační systém vyvinutý pro společnosti zabývající se svozem a likvidací komunálních a průmyslových odpadů. Jedná se o velmi rozsáhlý a sofistikovaný systém, jež digitalizuje, řídí, vyhodnocuje a sjednocuje informační toky na všech pracovištích. Systém je rozdělen do těchto základních modulů:

WinyX Envi Smlouvy

Modul Smlouvy slouží především ke sledování a vyhodnocování obchodních a marketingových aktivit. Modul dále zajišťuje přehlednou a podpornou evidenci jednotlivých likvidačních míst, vč. cen, platností a všech souvisejících náležitostí.

WinyX Envi Dispečer

Modul Dispečer slouží především ke sledování a vyhodnocování provozních a dopravních aktivit. Systém umožňuje ve svých evidencích podrobně nad jedním Denním záznamem vytvářet různé varianty jízd, či vytvářet jízdy i bez denních záznamů.

WinyX Envi Hlášení a sklad

Modul Hlášení a Sklad slouží jak k vyhodnocování pohybů a stavů odpadů na jednotlivých LM koncového uživatele, tak i na koncových zařízeních kam odpady koncového uživatele směřují. Systém agreguje všechny potřebné informace pro tvorbu všech zákonných hlášení, případně vytváří podklady pro jejich vyplnění.

WinyX Envi Váha

Modul Váha slouží především ke sledování a vyhodnocování skládkových činností a činností jež přímo souvisí se stacionárním vážícím zařízením. Systém umožňuje ve svých evidencích podrobně evidovat jednotlivá vážení, včetně všech souvisejících podkladů.

Shlédněte video WinyX Envi

Screenshoty

Kliknutím na obrázky vstoupíte do galerie

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu