Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

Systém WinyX©

WinyX© je komplexní informační systém pro řízení společností, který ve svých modulech provázaně řídí a digitalizují činnosti jednotlivých oblastí podnikového řízení. Jedná se o nadčasový produkt, který se svou funkčností snaží splňovat nejen všechny požadavky kladené na informační systémy při současném stavu vývoje informačních technologií, ale pracuje i s jasnou vizí a připraveností na očekávaný vývoj této dynamicky se rozvíjející oblasti v budoucích letech.

Serverová část využívá technologie MS SQL server a klient je naprogramován v jazyce Visual Basic s využitím platformy .NET. Sytém je plně integrován s kancelářským balíkem MS Office a MS Exchange serverem. Pro tisky jsou používány služby MS SQL reporting services nebo repotovací modul společnosti Stimulsoft. Pro work flow dokumetů je možné používat vazbu na MS Share point server.

Microsoft Windows 2003 server Microsoft SQL server 2008 Microsoft Exchange server Microsoft SharePoint server

Přehled a stručný popis produktů

Balíček softwarových produktů vytvořen v n-vrstvé technologii v architektuře klient-server s podporou terminálových služeb. Sytém se dělí na několik základních bloků.

Produkt WinyX Envi

Ucelený informační systém vyvinutý pro společnosti zabývající se svozem a likvidací komunálních a průmyslových odpadů. Svou koncepcí a robustností je určen především středním a velkým zákazníkům. Může být dodáván samostaně, nebo jako součást celého řešení spolu s ostaními moduly. Samozřejmostí je jeho integrace se systémy GIS.

Produkt WinyX Fin

Komplexní informační systém ekonomických agend. Může být dodáván samostatně, nebo jako součást produktu WinyX envi.

Produkt WinyX Spec

Speciální aplikace, vyvíjené přímo na míru potřebám zákazníka, případně doplňkové moduly systému WinyX Envi a WinyX Fin.

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu