Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

WinyX Spec

Představujeme Vám produkt WinyX spec z rodiny produktů WinyX. WinyX spec je balíkem rozšiřujících modulů, které jsou přispůsobeny potřebám našich zákazníků...

Moduly jsou vytvořené speciálně pro naše klienty, rozhraní (interface) do jiných systémů, nastavení a administrace systému, atd. Obsahuje tyto moduly:

WinyX Spec Správa hřbitova

V modulu je efektivně vedena evidence o hrobových místech, kolumbáriích a vsypových loučkách, je vedena evidence zemřelých, evidence nájemců hrobových míst, aktuálních majitelů a plátců. Systém umožňuje tvorbu nájemních smluv, sledují se platnosti uzavřených smluvních vztahů s navazující tvorbou faktur a sledování plateb nájmů a služeb spojených s údržbou hrobového místa. Přehledné vyhledávání jednotlivých hrobových míst podle vybraných parametrů, možnost identifikace hrobu s vazbou na GPS souřadnice.

WinyX Spec Logistické systémy

Speciální vazby na systémy sledování vozidel a dopravních prostředků včetně vzájemného sdílení dat. Systém je možné připojit k libovolnému GIS prostředí, pracujícímu v terminálovém prostředí. V současnosti naše systémy spolupracují se systémy společností Digitech s.r.o. (systém Plantour ), Radium, spol. s.r.o. (systém Fleatwere) a GX Solutions a.s. (GX Municipal).

WinyX Spec Elektronická podatelna

Systém pro evidenci oběhu dokladů ve firmě. Sleduje a digitalizuje veškerý oběh písemností, jejich elektronizaci a následné zpracování, včetně firemního Work Flow. Systém využívá služeb MS Share point server.

WinyX Spec Evidence docházky

Specializovaná agenda na evidenci docházky a její vyhodnocování. Je propojena se systémem WinyX Envi a umožňuje vzájemné vyhodnocování provozně technických dat spolu s evidencí docházky a následného napojení do libovolného mzdového systému.

WINYX spec Zákaznické centrum

Agenda na sběr podnětů a vzájemnou komunikaci se zákazníkem. Systém umožňuje sběr objednávek, vyhodnocování reklamací a stížností, stejně jako sběr podnětů a ohlasů. Systém se skládá s tenkého veřejného klienta (webová aplikace) a neveřejné části integrované do systému WinyX©.

Shlédněte video WinyX Spec

Screenshoty

Kliknutím na obrázky vstoupíte do galerie

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu