Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

Produkty a služby

Jsme společnost s komplexním zázemím a dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT technologií. Všechny procesy pravidelně vyhodnocujeme a snažíme se o jejich zlepšení.

Pro naše zákazníky zajišťujeme:

Úvodní analýzu potřeb

Neočekávejte od nás žádná dalekosáhlá slovní cvičení a tisícistranné materiály, které čte pouze sám autor. Krátká účelná analýza a stanovení základních potřeb, to je to co potřebujete. Postupujeme vlastní metodou „Parts to Parts“, což je osvědčená metoda postupných kroků, jejich zpětného vyhodnocování a postupování k cíli, dle pevně dané struktury.

HW a SW doporučení

Umíme navrhnout, vybrat a případně i dodat, prostřednictvím našich partnerů optimální hardwarovou a systémovou konfiguraci tak, aby jste své peníze zbytečně neinvestovali do něčeho, co stejně za rok zastará, na druhou stranu aby Vaše investice nebyla poddimenzovaná a systém pracoval optimálně. Poměr cena x výkon, je základním ukazatelem úspěšnosti implementace.

Organizační a pracovní optimalizace

Navrhneme Vám takové změny ve firmě, které povedou k optimálnímu pracovnímu výkonu každého pracovníka. Nejdražším článkem procesu jsou vždy lidé, ale zároveň jsou i článkem nejcenějším. S tím přistupujeme ke každé implementaci, tak aby byly zachovány znalosti a Know-how pracovníků ale zároveň došlo k nákladové optimalizaci lidských zdrojů. Máme za sebou více jak 15 leté zkušenosti fungování ve firmách různého zaměření a velikosti.

Školení obsluhujícího personálu

Propracovaný systém školení, a to jak úvodních tak pokračovacích zaručí, že personál bude přistupovat k systému kvalifikovaně a odborně. Máme zpracovanou metodiku na základě dlouholetých zkušeností a nejnovějších didaktických postupů a metod. Školíme jak na místě u klienta, tak na našich pracovištích, či specializovaných učebnách.

Služby Zákaznického centra

Naši kvalifikovaní a proškolení pracovníci jsou připraveni poskytnout okamžitou pomoc s jakýmkoliv problémem, týkající se používání systému WinyX©. Pomocí vzdálené správy, řešíme desítky podnětů a ohlasů. Pomáháme co nejúčelněji využívat systém WinyX©, odstraňovat problémy. V okamžiku havárie umíme zaktivovat naše pracovníky tak, aby byl problém kategorie A (nejvyšší kategorie), odstraněn do 4 hodin od nahlášení. Ke komunikaci slouží propracovaný portál Zákaznického centra. Samozřejmostí jsou datové úpravy a opravy dle zadání klientů.

Programování na zakázku

Pro potřeby našich klientů, umíme vyvinout a naprogramovat jakoukoliv část aplikace tak, aby v těchto specializovaných agendách byly zapracovány speciální požadavky našich klientů

Dodávka aplikačního software

Široká paleta produktů WinyX© Vám nabízí ucelený informační systém, postavený na míru a dle potřeb organizace různých velikostí. Více jak 20-ti letý vývoj, neustálá inovace a specializace a vědomosti a um našich pracovníků, udělaly ze systému WinyX© unikátní systém, který používají různé firmy ve střední Evropě.

Instalace systémového a aplikačního software

Umíme připravit prostředí vašich sítí a serverů na aplikaci, tak aby vše probíhalo optimálně za co nejnižší náklady. Máme kolem sebe dostatečně velký a kvalifikovaný tým pracovníků, kteří si umí poradit i s těmi nejnáročnějšími technologiemi. K instalaci Vás nemusíme navštívit, stačí nám vzdálené připojení. Operativně řešíme kolizní a problematické situace. Umíme flexibilně spolupracovat s Vašimi stávajícími, či budoucími správci sítí. Pro běh našich aplikací využíváme následující produkty (možno i jejich starší varianty):

Microsoft Windows 2008 Server

Microsoft SQL Server 2008

Microsoft Office 2007

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu