Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

WinyX Fin

Představujeme Vám produkt WinyX eko z rodiny produktů WinyX. WinyX envi je rozdělen do několika modulů a představuje komplexní systém pro správu financí...

Jedná se o ucelený informační systém ekonomických agend. Svou koncepcí a robustností je určen především středním a velkým zákazníkům. Systém, který obsahuje ekonomické agendy, především účetnictví a zpracování všech finančních dat. Je možné jej dodávat odděleně, nebo společně s sadou programů WINYX envi. Systém je rozdělen ve své dekompozici do těchto základních modulů:

WinyX Fin Účetnictví

Modul Účetnictví slouží ke správě finančních záznamů. Jedná se o modul obsahující podvojné účetnictví s celým příslušenstvím, evidence DPH, Saldokonta atd.. Je určen pro střední a větší organizační jednotky s možností účtování v konsolidacích či výkaznictví v různých metodikách, vč. jazykových mutací.

WinyX Fin Banka

Modul Banka slouží především ke komunikaci s bankou a automatickému zpracování bankovních transakcí. Systém umožňuje ve svých evidencích podrobně evidovat jednotlivé účty, oprávněné osoby, a práva k nim. Na základě souboru poskytovaného bankou v různých formátech dokáže tento rozklíčovat a následně zpracovat, včetně rozdělení či sloučení plateb či dohledávání variabilních symbolů. Stejně umí připravit a zpracovat příkaz k úhradě.

WinyX Fin Sklad materiálu

Modul Sklad slouží k evidenci skladu a veškerých souvisejících transakcí. Systém podporuje veškerou práci pro sklady středního a velkého rozsahu včetně možnosti meziskladových a jiných převodů . Systém automaticky vytváří záznamy do všech souvisejících agend.

Shlédněte video WinyX Fin

Screenshoty

Kliknutím na obrázky vstoupíte do galerie

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu